Workout: Gym Workout Planner

Spor Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 394.33 MB
  • Sürüm 5.4300
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici FITNESS22 LTD

Workout: Gym Workout Planner indir. Sağlık ve Fitness kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Spor alışkanlığınızı akıllı cihazınız ile desteklemek isterseniz sizde Workout: Gym Workout Planner uygulamasını indirebilirsiniz. iOS işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanacağınız Workout: Gym Workout Planner uygulamasında pek çok içerik sizi bekliyor olacak. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan bu kaliteli spor uygulaması akıllı cihazınızı daha verimli kullanmak konusunda pek çok içerik sunar. Spor salonu egzersiz uygulaması olarak tasarlanan Workout: Gym Workout Planner sayesinde pek çok içeriği anında değerlendirerek gelişim sağlamaya hazır olun. Spor salonunda egzersiz sonuçlarınızı uygulamaya kaydederek takibi kolaylaştırabilirsiniz.

Fitness hedefiniz ve vücut tipiniz için özel bir egzersiz rutini ile kas yapın ve kilo verin. Cebinizde kendi kişisel antrenörünüzle akıllı bir şekilde çalışmaya başlayın. Spor alışkanlığınızı en iyi şekilde etkileyen bu kaliteli uygulama pek çok içeriğiyle dikkat çeker. Rehberli spor salonu antrenman planları sayesinde kendinize uygun bir plan oluşturabilir ve egzersizlerinize düzenli bir şekilde devam edebilirsiniz. Yaptığınız spordan kısa sürede sonuç almak için düzenli egzersiz yapmak gerekir. Akıllı antrenör uygulaması, kişisel spor salonu koçunuz gibi davranır. Bu sayede her an takip edilirsiniz. Otomatik ağırlık optimizasyonu ile vücudunuza uygun şekilde ilerleyebilirsiniz.

Workout: Gym Workout Planner indir

Antrenman ve egzersiz takibi özelliği gelişim sağlamak konusunda yardımcı olur. Her an her yerde kullanacağınız Workout: Gym Workout Planner uygulaması akıllı cihazınızda oldukça küçük bir alan kaplar. Bu sayede kullanım sırasında herhangi bir sorun yaşamadan sunulan içerikleri değerlendirebilirsiniz. Her kas için en etkili spor salonu antrenmanları ve egzersizlerini değerlendirerek kullanımınızı geliştirebilirsiniz. Belirli kas gruplarına odaklanmak için buna uygun egzersizleri seçin. Fitness hedefleriniz için birden fazla antrenman planı vardır. Bu planların her birini inceleyerek çok daha verimli bir kullanım elde edebilirsiniz. Antrenman antrenörü, spor salonu antrenmanınızı oluşturur. Bu sayede kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz.

Antrenmanınızı 4-6 haftada bir yenileyen blok tabanlı planların her birini inceleyerek gelişim sağlayabilirsiniz. Optimize edilmiş kas eğitimi için Uzman, Orta ve Başlangıç ​​antrenmanları arasından kendi seviyenize uygun bir antrenman planı seçin. Her an her yerde kullanacağınız Workout: Gym Workout Planner uygulaması akıllı cihazınızı çok daha verimli hale getirecektir. Önceden hazırlanmış antrenmanlarımızdan herhangi birini değiştirerek kendinize uygun hale getirebilirsiniz. Uygulamaya kendi antrenmanlarınızı ve egzersizlerinizi ekleyin. Her antrenman egzersizinin zengin fotoğrafları ve yüksek çözünürlüklü videoların her birini değerlendirebilirsiniz. Kolay anlaşılır ayrıntılı talimatlar ile hareketlerin her birini doğru yapabilirsiniz.

Workout: Gym Workout Planner indir